INFORMACJE I ZAPROSZENIA

tytul

UWAGA !

Tutaj umieszczamy ogólne informacje z życia Seniorów oraz zaproszenia do udziału w imprezach kulturalnych, sportowych, bezpłatnych badaniach i innych przedsięwzięciach organizowanych przez podmioty zewnętrzne (instytucje, organizacje i urzędy ...).

Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie i wspólne bezpieczeństwo oraz zgodnie z rekomendacjami rządu RP, działalność artystyczna i edukacyjna Teatru ROZBARK zostaje zawieszona w dniach 12.03.2020 do 14.04.2020 (włącznie).

OPŁATY ZA BILETY
Opłaty za bilety zakupione na wszelkie wydarzenia w Teatrze ROZBARK zostaną Państwu zwrócone. Zwrot środków na konto, z którego zostały opłacone bilety, nastąpi do 30 dni roboczych. Prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujących informacji:
1. Imię i Nazwisko,
2. nazwa wydarzenia,
2. rodzaj zakupionego biletu,
3. ilość biletów,
4. numer konta bankowego, na które powinniśmy dokonać zwrotu,
5. potwierdzenie dokonania zakupu biletu.

OPŁATY ZA DZIAŁALNOŚĆ EDUKACYJNĄ
Opłaty uiszczone za zajęcia stałe, odbywające się w miesiącu marcu 2020, zostaną z automatu zaksięgowane na miesiąc kwiecień 2020 roku.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o śledzenie informacji na stronie www.teatrrozbark.pl oraz w oficjalnych mediach społecznościowych, gdzie w najbliższych dniach będziemy pisać o zmianach dotyczących repertuaru i funkcjonowania Teatru ROZBARK.
Pozostajemy do dyspozycji i z góry dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

Dyrekcja i zespół Teatru ROZBARK

MuzeumMuzeum Górnośląskie w Bytomiu zaprasza słuchaczy Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do odwiedzenia wystaw stałych i czasowych oraz na wykłady i warsztaty.

ZOBACZ →  Muzeum Górnośląskie w Bytomiu - WYDARZENIA

Wykaz zarejestrowanych placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku prowadzonych w ramach działalności statutowej lub gospodarczej w województwie śląskim (tzw. "prywatne") zamieszczony jest na stronie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego: http://www.katowice.uw.gov.pl/wydzial/wydzial-polityki-spolecznej/wykazy-i-rejestry.  Więcej informacji uzyskasz na stronie Urzędu Miejskiego Bytomia.

Jednocześnie przypominamy, że w Bytomiu działa MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE (MOPR) z siedzibą przy ul. Strzelców Bytomskich 16, który posiada liczne ośrodki pomocy społecznej. W MENU Kontakt / Placówki na terenie Bytomia mamy wykaz Jednostek organizacyjnych pomocy społecznej w Bytomiu. 

Pamiętajcie o kilku ważnych artykułach informacyjnych na naszej Poprzedniej stronie

BRS    federacja ns2    DZ forum seniora    fundacja park slaski   Glos Seniora   slaskie dla seniora   zdrowy senior2   byt karta seniora


bytom pl    bck    biblioteka    muzeum g    opera    ttir rozbark    mdk1


 

Ta strona działa od stycznia 2020, wcześniejsze wydarzenia i informacje znajdziesz na naszej Poprzedniej stronie

Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku,    Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom,    tel.: 32 281 11 38 lub 32 281 60 76 w. 46     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.