2 jW piątkowe przedpołudnie 23.11.2018 roku odbył się przepiękny występ członków Studia Piosenki "60-ka", którzy zaprezentowali się po raz pierwszy w bytomskiej kawiarni Fokus Kawowy z koncertem jesiennym. Swoją obecność w lokalu zaznaczyli przede wszystkim nasi słuchacze z przewodniczącym Janem Cieplinskim, byli przedstawiciele UTW ze Świętochłowic, Rady Seniorów z Barbarą Sochacką na czele oraz wielu sympatyków "60-ki".

Zarówno przybyli goście jak i personel lokalu byli pod dużym wrażeniem koncertu. Jadwiga i Zygmunt Ćwiąkała, Ilona Dobrowolska, Irena Ołówka, Ewa Neuman oraz Bożena i Tadeusz Związek wykonali oprócz piosenek o jesieni także melodyjne utwory w stylu retro.

Nie sposób było nie zauważyć dużego zaangażowania Bożeny i Tadeusza Związek w organizację całego przedsięwzięcia, którzy zadbali o każdy szczegół występu. Wokaliści Studia Piosenki "60-ka" stworzyli tak cudowną atmosferę, że wszyscy goście włączyli się do wspólnego śpiewania. Chętnie wysłuchali również satyrycznych wierszy w interpretacji Zofii Golder oraz kawałów opowiadanych przez Irenę Ołówka. Była smakowita kawa, przepyszne desery, było przytulnie i klimatycznie.

Kierownictwo lokalu dziękując wykonawcom za wspaniały koncert zapewniło o dalszej współpracy z UTW.

Zobacz zdjęcia z występu w naszej Galerii 2.

BZ