4 ostojaZespół Studia Piosenki "60-tka" wystąpił na Festynie Rodzinnym w niedzielę 2 czerwca 2019 roku na zaproszenie Dyrekcji Domu Pomocy Społecznej „Ostoja Pokoju” w Miechowicach.

Impreza odbyła się na wolnym powietrzu, na zapleczu nowo oddanego budynku przy licznie przybyłych gościach, mieszkańcach dzielnicy i pensjonariuszach ośrodka. Pogoda jak i humory oraz apetyty wszystkim dopisały, stąd oblegane były stoiska z pieczoną kiełbasą, domowymi wypiekami oraz napojami. Był dmuchany zamek oraz wioska indiańska i różne atrakcje dla młodszych i starszych. Odbył się pokaz mody, były konkursy prowadzone przez animatorów dla dzieci, a zabawiał wodzirej „Marek Biesiadny”.
Ostatnim punktem programu był występ Studia Piosenki "60-tka" z koncertem „Od wiosny do lata”.

Znane przeboje, piosenki retro oraz hity lat 60-tych śpiewali: Ilona Dobrowolska, Irena Ołówka, Maja Mróz, Edward Gut, Jadwiga i Zygmunt Ćwiąkała oraz Bożena i Tadeusz Związek. Koncert tak podobał się publiczności, że wytrwała pomimo przelotnego deszczu, który pojawił w trakcie występu i z powodzeniem zespół nawet bisował.

Zwieńczeniem udziału wokalistów "60-tki" na Festynie Rodzinnym była degustacja wyrobów i wypieków przygotowanych przez personel ośrodka oraz zaproszenie na kolejną imprezę.  

Zobacz zdjęcia z występu w naszej Galerii 2.

BZ