P1120673W dniu 23.05.2019 odbyła się coroczna impreza Sekcji Nordic Walking na naszym Uniwersytecie pod nazwą "Ognisko NW" w Dolinie Sportowej - Dolomity.

Niestety pierwszy raz moja relacja nie przedstawi odbytego spotkania z optymistycznym akcentem udanej zabawy, bo już na miejscu uczestnicy wyrażali swoje niezadowolenie. Zapewne dużym problemem była zimna, pochmurna pogoda oraz nieporozumienie z Menager, która nie zrealizowała ustalonych warunków co do formy naszego pobytu (spóźniony posiłek, zimne pomieszczenie, dostarczanie z opóźnieniem prowiantu z oddalonej Restauracji oraz brak negocjacji po tych niedostatkach). Zapewne przy dobrej pogodzie te wszystkie niedociągnięcia byłyby szybko rozwiązane przy ognisku i możliwości zabawy na świeżym powietrzu przy dobrej muzyce.

Po tradycyjnym spacerze kijkarzy po pięknym Segecie, spotkaliśmy się w wyznaczonym domku letniskowym, gdzie wystąpiły wszystkie wyżej opisane problemy. Doczekaliśmy się w końcu ciepłej strawy, niestety później większość zrezygnowała z dalszej integracji. Najbardziej wytrwali bawili się na swój sposób w gronie przyjaciół i cała impreza zakończyła się o godz. 20.00.

Jako uczestnik i współorganizator przepraszam wszystkich uczestników za niezbyt udaną imprezę, tym bardziej że poprzednie, wielokrotnie organizowane spotkania były mile wspominane. Zapewniam, że w roku 2020 taka sytuacja się nie powtórzy gdyż uczymy się na błędach i sam wszystkiego dopilnuję. Wspaniali i aktywni członkowie oraz sympatycy Sekcji Nordic Walking zasługują przecież na najlepsze podsumowanie ich całorocznej działalności.

Zobacz zdjęcia z imprezy w naszej Galerii 2. Przeczytaj Komunikat

Jan Cieplinski