DSC 0013Słuchacze naszego Uniwersytetu zdążyli tzw. rzutem na taśmę zorganizować Bal Karnawałowy pt ,,Sylwester na Bis - przeżyjmy to jeszcze raz", który odbył się w dniu 05.03.2019, w Restauracji Biesiadnik. Pani Maria Olkowicz  - szefowa tegoż lokalu zrobiła miłą niespodziankę oferując „tak dużo - za tak niską cenę" co potwierdzają uczestnicy balu. Rozpoczęliśmy od odliczania „10-9...aż do 0" i przy lampce szampana złożyliśmy sobie życzenia pomyślnego 2019 Roku, a następnie nasz muzyk, pan Adam zaprosił wszystkich na parkiet gdzie nogi same niosły w rytm tanecznej muzyki. Muzyka, tańce i smaczny poczęstunek w ramach przerw stworzyło wyjątkową atmosferę, której się wszyscy poddali.

Ponadto koleżanka i zarazem autorka tej imprezy Teresa Przybyła, miała przygotowane konkursy jak: turniej tańca, podbijanie piłeczki tenisowej, odczytanie najlepszych życzeń noworocznych, które wyłaniając zwycięzców wiązały się z nagrodami i dlatego była silna konkurencja wśród ochotników. Zabawa trwała od godz.17 - 21.30 gdzie 100 słuchaczy bawiło się jak za dawnych młodych lat, gdyż nasi słuchacze mają nie tylko moc energii ale ogrom fantazji w ubiorze, humorze i wzajemnej sympatii.

Postanowiliśmy powtórzyć tę atmosferę w 2020 roku ale aby nie czekać tak długo, ustaliliśmy kolejną zabawę w dniu 31.05.br jako zakończenie kolejnego roku akademickiego.

Jako uczestnik i współorganizator Balu z koleżanką Teresą Przybyła dziękujemy wszystkim biorącym udział w tej świetnej zabawie i za to wszystko co miało wpływ na świetną atmosferę jaka panowała w tym wydarzeniu

Zobacz zdjęcia z Balu w naszej Galerii 2.

Jan Cieplinski