IMG 20181024 104514W nowym roku akademickim członkowie Studia Piosenki "60-tka" wystąpili w dniu 24.10.2018  w Domu Pomocy Społecznej „Ostoja Pokoju” w Miechowicach z koncertem jesiennym.

Do składu zespołu dołączyła studentka I roku Ewa Neuman, która w szybkim czasie opanowała repertuar "60-ki". Pomocną okazała się płyta CD „Baw się razem z nami”, na której nagranych jest 19 piosenek w wykonaniu: Ilony Dobrowolskiej, Jadwigi i Zygmunta Ćwiąkała,  Marii Mróz, Ireny Ołówka, Edwarda Gut, Bożeny i Tadeusza Związek.

Zaproszenie na występ do Domu Opieki spowodowało, że zespół przygotował piosenki o jesieni oraz takie, które przypadły do gustu pensjonariuszom. Podczas koncertu mieszkańcy i personel chętnie włączali się do wspólnego śpiewania takich piosenek jak: „Remedium”, „Jesienne róże”, „Bella, bella donna”,  „Ach! jak przyjemnie”, „Wesołe jest życie staruszka”, czy „Orkiestry dęte”.

Po uroczym spotkaniu Studio Piosenki "60-ka” otrzymało podziękowanie oraz prezent i propozycję na kolejny występ tym razem z kolędami.

Zobacz zdjęcia z występu w naszej Galerii 2.

BZ