DSC 0014Zajęcia na naszym Uniwersytecie gonią w zawrotnym tempie i już minął 25.10.2018, kiedy to odbyła się zabawa naszych słuchaczy w cyklu corocznego spotkania pt. Oktoberfest, a więc spotkania przy dobrych trunkach, śpiewie i zabawie na parkiecie.

W tym roku impreza odbyła się w Restauracji Zakątek gdzie szef - pan Zdzisław zadbał o dobrą muzykę, smaczne jedzenie i tym samym stworzył dobre warunki do świetnej zabawy.

Ponadto grupa 100 naszych studentów stworzyła świetną atmosferę i żal było kończyć spotkanie, bowiem czas od 16-21.00 minął tak szybko, jak z bicza strzelił.

DSC 0022Spotkanie rozpoczęliśmy od Loterii fantowej gdzie trzy osoby wylosowały kupony, dzięki którym otrzymały atrakcyjne nagrody, a następnie przy muzyce zespołu p. Zdzisia cała sala dała się ponieść tańcom i pląsom na parkiecie. Były przerwy na posiłek, śpiewy przy akompaniamencie akordeonu, zabawa pt. Sztafeta z mikrofonem, który krążył wśród uczestników i każdy miał okazję do wypowiedzenia się w zabawnej formie i tym samym było bardzo wesoło. Kolejnym punktem zabawy był Konkurs dla 4 - par, który polegał na najszybszym wypiciu za pomocą dwóch słomek napoju. Oczywiście był doping i kolejne ciekawe nagrody dla wszystkich zwycięzców. Jednak  "gwoździem" całej imprezy były tańce, gdyż nasza młodzież 60+ jest pełna energii.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę, humor i koleżeńską atmosferę oraz naszej ekspertce od zdjęć, koleżance Jolancie Gawlik, za najciekawsze ujęcia z tej udanej, kolejnej w naszym repertuarze, imprezy.

Zobacz zdjęcia z imprezy w naszej Galerii 2.

Jan Cieplinski