Aktualności

tytul

images/slajdy/budynek_OK2.png

Kochani Słuchacze !

Chcę się zwrócić do wszystkich, którzy po informacji o mojej chorobie związanej z Covid-19 natychmiast zaczęli mnie wspierać poprzez smsy i życząc szybkiego powrotu do zdrowia. Jestem już ozdrowieńcem po okresie pobytu w Szpitalu Miejskim Piekary Śl. od 31.03. - 15.04.2021.
Pierwszy tydzień był ciężki, bo byłem cały czas pod tlenem, ale szybko dochodziłem do siebie dzięki wspaniałemu zaangażowaniu całego personelu medycznego. Kolejny tydzień to zmniejszanie dawki tlenu, poprawa zdrowia i uzyskanie zdolności związanych z samodzielną obsługą. Miałem okazję przekonać się o podstępności tej choroby gdyż większość przypadków, które widziałem to osoby leżące i wymagające opieki personelu medycznego.

Miłe było dla mnie Wasze tak liczne wsparcie co potwierdza, że się polubiliśmy przez te 15 lat naszych wspólnych spotkań. Dlatego jeszcze raz dziękuję za Wasze dobre słowa i niekończące się telefony, w których potwierdzałem że się nie poddam i to mi się udało, bo jestem pełen siły w domu.
Natomiast po lockdownie 
spotkamy się na naszych dyżurach w Agorze aby się zobaczyć, ale również ustalić program i nowe plany na inaugurację kolejnego Roku Akademickiego.

Wam życzę uniknięcia tej paskudnej choroby i dużo zdrowia oraz wytrwałości do czasu powrotu normalności !

Od dzisiaj jestem do dyspozycji na Wasze wezwania i potrzeby.

Pozdrawiam
kolega, przyjaciel Jan Cieplinski

BRS    federacja ns2    DZ forum seniora    fundacja park slaski   Glos Seniora   slaskie dla seniora   zdrowy senior2   byt karta seniora


bytom pl    bck    biblioteka    muzeum g    opera    ttir rozbark    mdk1


 

Ta strona działa od stycznia 2020, wcześniejsze wydarzenia i informacje znajdziesz na naszej Poprzedniej stronie

Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku,    Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom,    tel.: 32 281 11 38 lub 32 281 60 76 w. 46     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.